Producenci

PrestaShop

Newsletter

Beal Hold up Powiększ do pełnego rozmiaru

Beal Hold up

Hold Up firmy Beal to piersiowy przyrząd zaciskowy doskonały zarówno w pracach wysokościowych jak i speleologii. Hold Up wyróżnia nowatorski sposób wpinania w uprząż, który ułatwia przeprowadzenie tej operacji i gwarantuje poprawne ułożenie przyrządu

Więcej szczegółów

1 dostępny

Ostatnie egzemplarze!

155,00 zł

Hold Up to piersiowy przyrząd zaciskowy, który świetnie sprawdza się zarówno do prac na wysokości jak i w speleologii. Przyrząd wykonany jest z lekkich stopów odpornych na złużycie.

Język zapadki z "zębami" zapewnia skuteczność przyrządu również na brudnych i zalodzonych linach, a jego konstrukcja sprawia, że nie uszkodzi oplotu liny co daje maksimum bezpieczeństwa.

Zapadkę można odblokować tak, aby przesunąć przyrząd w dół albo całkowicie wypiąć przyrząd jedną ręką.

Kompatybilny z wiekszością uprząży roboczych i szelkami. Dobrze działa na linach o średnicy od 8 do 13 mm.

Innowacyjny sposób wpinania przy użyciu górnego otworu i specjalnego, ustawionego prostopadle do korpusu otworu z tyłu przyrządu zapewnia cały czas poprawne ułożenie Hold Up, co przekłada się na szybkość i wygodę przy podchodzeniu na linie. Prostopadły otwór został dodatkowo osłonięty gumowym otokiem aby poprawić komfort używania i zapobiec ocieraniu. Przyrząd można wpiąć również klasycznie wykorzystując otwór w górnej i dolnej części.

Waga : 90 g