Producenci

PrestaShop

Newsletter

POJEMNIK NA WODĘ EASY CAMP FOLDING WATER CARRIER 3.0 L Powiększ do pełnego rozmiaru

POJEMNIK NA WODĘ EASY CAMP FOLDING WATER CARRIER 3.0 L

Pojemnik na wodę Easy Camp Folding Water Carrier 3.0 L to must have każdego biwakowicza, który ceni sobie komfort wypadu pod namiot. Model ten doskonale sprawdzi się podczas wielu zadań dostarczając wody do mycia, picia lub gotowania.

Więcej szczegółów

1 dostępny

Ostatnie egzemplarze!

21,00 zł

Projektanci Easy Camp słyną z niezwykle pomysłowych turystycznych rozwiązań, które genialnie spisują się w terenie podnosząc komfort każdego biwaku. Nie inaczej jest w przypadku tego funkcjonalnego pojemnika, który równie dobrze spisze się zarówno w outdoorowej kuchni, jak i łazience.

Pojemnik na wodę Easy Camp Folding Water Carrier 3.0 L to prawdziwie turystyczna konstrukcja, którą w trakcie transportu możesz przenosić złożoną. Jest to ważne, gdyż oszczędzamy miejsce w plecaku lub samochodzie stale ciesząc się maksymalną funkcjonalnością po rozbiciu obozu. Pojemnik Easy Camp został wykonany z lekkiego, ale i trwałego tworzywa LDPE. Dobrze zniesie on warunki outdoorowe, a jego użytkownik będzie mógł się cieszyć z wygodnego dostępu do bieżącej wody. Konstrukcję można kompresować w miarę opróżniania pojemnika Easy Camp Folding Water Carrier 3.0 L, a wodę do kubka lub turystycznego garnka nalejesz za pomocą wygodnego w obsłudze kranika. Pozwala on na dozowanie płynu w zależności od potrzeb, a znajduje się na wierzchu korka. Do przenoszenia tego modelu służy wygodny uchwyt.

Pojemnik na wodę Easy Camp Folding Water Carrier 3.0 L to wszechstronny element biwakowego ekwipunku, który docenisz zarówno na krótkich, jak i dłuższych wypadach.

Easy Camp Folding Water Carrier 3.0 L najważniejsze cechy:

  • Składany pojemnik na wodę;
  • Wykonany z tworzywa LDPE o optymalnej wytrzymałości;
  • Korek z kranikiem umożliwi wygodne nalewanie wody;
  • Niewielkie rozmiary po złożeniu;
  • Wygodny uchwyt do przenoszenia;

Pojemność: ok. 3 l;