Producenci

PrestaShop

Newsletter

Raczki turystyczne RAPEKS SMALL - wersja dla dzieci Powiększ do pełnego rozmiaru

Raczki turystyczne RAPEKS SMALL - wersja dla dzieci

Raczki turystyczne Mini Crampons Rapeks idealnie nadają się do pokonywania oblodzonych lub przysypanych śniegiem szlaków turystycznych, stoków, ulic, a nawet błotnistych lasów. 4-zębne raczki doskonale dają sobie radę podczas podejść i zejść w mało stromym terenie.

Więcej szczegółów

4 dostępnych

48,00 zł

Uniwersalny dziecięcy rozmiar – do zastosowania na buty trekkingowe i turystyczne w rozmiarze 26-35 EU. Do butów z maksymalną szerokością 6,6cm w miejscu jego mocowania. Warto sprawdzić szerokość ponieważ w przypadku nowszych konstrukcji obuwia, można zamontować go na rozmiar damski 36 EU. Więcej o doborze raczków turystycznych Rapeks do swojego rodzaju obuwia można przeczytaćklikając tu.

Lekkie, małe i wytrzymałe - raki wykonane z wysokiej jakości ocynkowanej stali, która dodatkowo została pokryta farbą zabezpieczającą. Niska waga 121g (komplet) i małe wymiary 8,5x4,2x3,5cm (sztuki) pozwoli w czasie wędrówki nie odczuwać dodatkowego zmęczenia.

Szybkość montażu - prosta konstrukcja zapewnia łatwość i szybkość zakładania raczków na butach. Wystarczy raz w domu wyregulować długości paska a przed samym wyjściem założenie będzie trwało kilka sekund.

Wyprodukowane w 100% w Polsce.

  • Uniwersalny rozmiar
  • Kolor paska: pomarańczowy
  • Ilość zębów: 4szt.  
  • Wysokość zębów: 19mm.   
  • Waga kompletu: 121g.   
  • Gwarancja 2 lata.