Producenci

PrestaShop

Newsletter

Namiot Extreme FALCON 2 os. - zielony Powiększ do pełnego rozmiaru

Namiot Extreme FALCON 2 os. - zielony

Idealny w takich aktywnościach jak wspinaczka, narciarstwo biegowe czy jazda na rowerze. Dzieje się tak, ponieważ rozstawienie tego namiotu jest wyjątkowo proste, łatwe i szybkie. Jednocześnie jest bardziej niż odpowiedni na długie podróże ze względu na swoją niską wagę. Namiot ten zapewnia również przestrzeń wewnętrzną i dwa wejścia z wygodą dla dwóch osób i ich bagażu.

Więcej szczegółów

1 dostępny

Ostatnie egzemplarze!

979,00 zł

Wyprzedaż Wyprzedaż!

-220,00 zł

1 199,00 zł

Niewątpliwą zaletą jest stabilność w niesprzyjającej pogodzie, którą zapewnia lekka i wytrzymała konstrukcja z kołkami kotwiącymi. Wysoka odporność na wpływy zewnętrzne, oddychalność i komfort zapewniają wysokiej jakości materiały, z których wykonane są zarówno poszycie namiotu namiotowe, jak i podłogowe.

Główne zalety:

kołnierze śnieżne,
duża przestrzeń wewnątrz,
RipStop modyfikacja materiału,
zestaw aluminiowych śledzi,
zestaw naprawczy,
worek kompresyjny,
półka siatkowa podsufitowa na drobiazgi,
ochrona UV,
lekka konstrukcja duraluminium i szpilki,
wymiary namiotu: (szerokość x długość x wysokość) 230 x 370 x 115 cm 
 

Materiały:

Tropik: 210T Polyester RipStop, powłoka PU 7000 mm/cm 2, klejone szwy,
Poliester Ripstop 210T
Jest to bardzo lekki materiał odporny na rozdarcie. Syntetyczne włókna poliestrowe zwiększają ochronę produktu przed trudnymi warunkami pogodowymi, blaknięciem i intensywnym zwilżaniem, ponieważ bardzo szybko wysychają. Ponadto funkcje te są wzmocnione przez wykończenie RIPSTOP. Tkanina tkana tą technologią zapobiega uszkodzeniom mechanicznym i zatrzymuje ją, jeśli wystąpi.
Poliuretan (powłoka 7 000 mm/cm 2)
Powłoka poliuretanowa to trwała impregnacja, która jest nakładana bezpośrednio na materiał w różnych warstwach. Ta specjalna obróbka tkaniny zapobiega przenikaniu wody. Parametr powłoki określa wysokość słupa wody (w mm/cm2), innymi słowy zdolność materiału do wytrzymywania ciśnienia wody.

Namiot wewnętrzny: oddychający Nylon 190T + moskitiera siatka,
Nylon 190T
Bardzo delikatne, lekkie i oddychające włókna syntetyczne, które mają wystarczającą wytrzymałość i elastyczność. Dlatego są one bardzo skuteczne przeciwko rozrywaniu lub innym uszkodzeniom mechanicznym. Materiał nadaje się również do niskich temperatur, ponieważ ma dobre właściwości termoizolacyjne.
Netto moskitiera
Miękki, oddychający, a zarazem solidny materiał, z którego wykonany jest wewnętrzny komar, pozwala na lepszą cyrkulację powietrza w namiocie. Zapewnia to dobrą wentylację.

Podłoga: 190T poliester, powłoka PU 11.000 mm/cm 2,
Poliester 190T
Ta tkanina jest wyjątkowa ze względu na swoją wytrzymałość. Jest wystarczająco mocny i elastyczny, a jednocześnie bardzo lekki. Ta kombinacja właściwości jest szczególnie cenna w namiotach.
Poliuretan (powłoka 11 000 mm/cm 2)
Powłoka poliuretanowa to trwała impregnacja, która jest nakładana bezpośrednio na materiał w różnych warstwach. Ta specjalna obróbka tkaniny zapobiega przenikaniu wody. Parametr powłoki określa wysokość słupa wody (w mm/cm2), innymi słowy zdolność materiału do wytrzymywania ciśnienia wody.

Pręty nośne: aluminiowy pręt o 8,5 mm,
Dural
Materiał, który dzięki swoim korzystnym właściwościom, jest szeroko stosowany w zewnętrznej konstrukcji namiotów, zwłaszcza w namiotach ekspedycyjnych, gdzie liczy się każdy gram. Dural to stop aluminium z dodatkowymi elementami, które zawdzięczają swoją wagę i zdolność do wytrzymywania większych obciążeń.