Producenci

PrestaShop

Newsletter

spodnie Fresgoe Short Berghaus Powiększ do pełnego rozmiaru

spodnie Fresgoe Short Berghaus

Spodenki Fresgoe mają materiał zachowujący sporo z naturalnej oddychalności skóry. Jest to syntetyk, który swoimi cechami ograniczy zjawisko przegrzewania, co tylko ułatwi letnią wędrówkę. Dodatkowo zastosowany tu materiał jest szybkoschnący, więc nadmiar wilgoci powstającej w trakcie wysiłku będzie sukcesywnie odprowadzany

Więcej szczegółów

5 dostępnych

199,00 zł

Wyprzedaż Wyprzedaż!

-40,00 zł

239,00 zł

Fresgoe Short pokryto także impregnatem DWR. Jego hydrofobowe cechy spowolnią namakanie modelu, co docenisz podczas przelotnych opadów deszczu. Dzięki niemu spodenki nie staną się nagle cięższe od wody, na co w modelach bawełnianych nie ma co liczyć.

Spodenki turystyczne damskie Berghaus Fresgoe Short to także standard Made Kind™. Wymyśliła go brytyjska marka dla samej siebie, by tworzyć bardziej ekologiczną odzież. Oznacza on, że materiał przynajmniej w połowie pochodzi z recyklingu, a jego barwienie nie było tak szkodliwe dla środowiska. Dodatkowo Made Kind™ określa, że pracownicy branży odzieżowej muszą być uczciwie traktowani i odpowiednio wynagradzani, więc wyboru tego modelu dokonasz z czystym sumieniem.

  • Dopasowany do kobiecej sylwetki krój zapewnia niezbędną wygodę;
  • Konstrukcja spodenek sprawi, że zyskasz pełną swobodę ruchów;
  • Elastyczny pas biodrowy zadba o stabilność spodenek w trakcie wędrówki;
  • Dwie boczne kieszenie;
  • Kieszeń na tyle;