Producenci

PrestaShop

Newsletter

Nakładki z kolcami na buty RAPEKS GO Powiększ do pełnego rozmiaru

Nakładki z kolcami na buty RAPEKS GO

Nakładki antypoślizgowe z kolcami Rapeks Go pozwalają utrzymać stabilność na oblodzonych ulicach, minimalizując ryzyko poślizgnięcia się. Produkt przeznaczony jest do użytku w miejskim obszarze – idealnie sprawdzi się w trakcie przemierzania ośnieżonych odcinków do pracy czy rodzinnych spacerów po płaskim terenie. 

Więcej szczegółów

4 dostępnych

26,00 zł

Dla kogo przeznaczone są nakładki antypoślizgowe z kolcami?
Nakładki na buty z kolcami to propozycja dla wszystkich, którzy w okresie zimowym poruszają się pieszo po mieście, a przy tym nie zwalniają kroku. Konstrukcja nakładek zapewnia stabilne utrzymanie stopy na podłożu. Kolce na buty stanowią również przydatne wyposażenie na zimę dla osób starszych, którym przemierzanie oblodzonych odcinków sprawia szczególną trudność. Niespodziewanie śliskie osiedlowe uliczki, ośnieżone schody czy chodniki powodować mogą utratę stabilności i upadki. By odpowiednio wyposażyć siebie i swoich bliskich na trudniejsze warunki atmosferyczne, wybierz nakładki antypoślizgowe z kolcami firmy Rapeks.

M - 33-39

 

Najwyższa jakość i trwałość materiałów
Nakładki z kolcami na buty wyprodukowane zostały w całości z wysokiej jakości elastycznego tworzywa, sprawdzającego się nawet w bardzo niskich temperaturach (do -40° C). Przyczepność z podłożem gwarantuje gumowy bieżnik w przedniej części nakładki, w którym dodatkowo umieszczono 5 metalowych kolców zalanych gumą (dzięki czemu nie ma możliwości ich wypadnięcia). Równomiernie pokrywając bieżnik, zapewniają doskonałe zakotwiczenie buta. Nakładki antypoślizgowe z kolcami są również łatwe w użyciu – prosta konstrukcja sprawia, że nałożenie ich na obuwie jest intuicyjne i szybkie. By upewnić się, że nakładki z kolcami są poprawnie zamocowane, możesz również skorzystać z graficznej instrukcji dołączonej do produktu, która przy pierwszym zakładaniu rozwieje Twoje wątpliwości.


Kompaktowość i lekkość
Dodatkową zaletą nakładek antypoślizgowych z kolcami, jest ich niewielka waga i rozmiar, dzięki czemu łatwo zmieścisz je w kieszeni, plecaku lub torebce, nie odczuwając zbędnego obciążenia. Połączenie wysokiej jakości materiałów z solidnym wykonaniem sprawia, że produkt jest bezkonkurencyjny względem pozostałych propozycji na rynku. Wielość dostępnych wymiarów nakładek pozwoli Ci dopasować je do indywidualnych potrzeb i rozmiaru.

  • Wysokość kolców: 4mm
  • Waga pary: M: 56g, L: 71g