Producenci

PrestaShop

Newsletter

buty Snowlander damskie Powiększ do pełnego rozmiaru

buty Snowlander damskie

BERGSON SNOWLANDER to propozycja dla kobiet, które szukają ciepłego i wytrzymałego obuwia na rożne zimowe okazje. Obuwia, które sprawdzi się w trakcie outdoorowych wypadów, ale również dobrze posłuży Ci w skutych mrozem miastach i ośnieżonych dolinach. Obuwia, które na dodatek wygląda ciekawie i stylowo.

Więcej szczegółów

2 dostępnych

389,00 zł

Wyprzedaż Wyprzedaż!

-60,00 zł

449,00 zł

Buty zapewnią Twoim stopom maksymalny komfort termiczny, wygodę i stabilizację na śliskim podłożu. Zasługą ciepła wewnątrz buta jest zastosowana technologia Thinsulate, która dzięki swojej unikalnej strukturze stwarza doskonałą barierę dla zimnego powietrza. Nie straszne będą Ci także opady śniegu i nagłe podwyższenie temperatury, kiedy śnieg zacznie topnieć – wodoodporna membrana, w którą wyposażone są buty SNOWLANDER zadba o suchość Twoich stóp w każdych warunkach.

Damskie śniegowce BERGSON SNOWLANDER to najlepsze rozwiązanie, aby Twoje stopy zimą były zawsze suche i ciepłe.

  • Materiał zewnętrzny: cholewka NUBUCK
  • Wodoodporne
  • podeszwa: Podeszwa zewn. gumowa
  • wkładka BERGSON, absorbująca wibracje, antybakteryjna
  • Ocieplenie 3M THINSULATE

 

Thinsulate jest nowoczesnym materiałem ocieplającym firmy 3M. Posiada wysokie parametry izolacyjne, dzięki którym efektywność utrzymania ciepła wewnątrz buta jest dwukrotnie większa niż przy zastosowaniu materiałów ocieplających innych producentów.

Efekt ten osiągnięty został przez zastosowanie przy konstrukcji materiału specjalistycznych mikrowłókien, tworzących mikroskopijne przestrzenie powietrzne, które mają doskonałe właściwości izolacji termicznej i które nie ulegają sprasowaniu podczas użytkowania obuwia. Thinsulate doskonale sprawdza się również podczas użytkowania w warunkach dużej wilgotności. Charakteryzuje się dobrymi właściwościami hydrofobowymi – w odróżnieniu od innych materiałów, absorbuje jedynie nieznaczną ilość wilgoci (do 1%) nie tracąc swoich termoizolacyjnych właściwości.

Ciepłota, suchość, brak zjawiska potliwości, lekkość, trwałość, odporność na wodę i wilgoć, cienkość, hypoalergiczność - jednym słowem komfort, którego oczekuje każdy użytkownik ubrań wierzchnich np. butów. Unikalna technologia mikro-włókien opracowana przez firmę 3M pozwoliła stworzyć całą rodzinę materiałów ocieplających spełniających najwyższe wymagania odbiorców w zakresie optymalnego zabezpieczenia przed zimnem.

Unikalne mikro-włókna są 10 razy mniejsze od konwencjonalnych włókien innych materiałów ocieplających, poprzez większą ilość poduszek powietrznych, zapewniają nie tylko najlepsze parametry ocieplające ale również stałą sprężystość mimo nacisków występujących w trakcie użytkowania.

Mikro-włókna zapewniają 1 000 włókien na jednostkę podczas gdy konwencjonalne 10 włókien. Dzięki temu efektywna powierzchnia wynosi 314 000 mm kw. podczas gdy konwencjonalncyh tylko 31 400 mm kw.

O ile inne materiały tracą swoje właściwości cieplne to Thinsulate utrzymuje je na niezmienionym poziomie w trakcie całęgo okresu użytkowania.

Materiał pozwoli uzyskać mniej niż 1% absorpcji wody w stosunku do wagi własnej. Pozwala to na utrzymanie ciała w cieple i suchości podczas nie sprzyjających warunków pogodowych.

Materiał zapewnia oddychanie co gwarantuje utrzymanie właściwej równowagi cieplnej niezależnie od warunków użytkowania a tym samym uniknięcie zjawiska potliwości. Kontrolując ciepło ciała zapewnia użytkownikowi komfort czy to podczas pracy czy też odpoczynku.

Materiał jest bezwonny i hipoalergiczny, idealny dla alergików. Posiada certyfikat ekologiczny Okotex Standard 100. Jakość materiału gwarantowana jest certyfikatem ISO-9002.