Producenci

PrestaShop

Newsletter

buty Ocun Hero QC Powiększ do pełnego rozmiaru

buty Ocun Hero QC

Buty wspinaczkowe dla dzieci Ocun Hero QC – blue/yellow – wprowadzą najmłodszych w świat zabaw na ścianie i prawdziwej wspinaczki skalnej. Zapinane szerokim rzepem dają się łatwo zakładać, nawet tym maluchom które jeszcze nie potrafią wiązać sznurówek, ale ciągnie je do pokonywania pionowych dróg. 

Więcej szczegółów

1 dostępny

Ostatnie egzemplarze!

169,00 zł

Buty wspinaczkowe dla dzieci Ocun Hero QC naprawdę ułatwiają poruszanie się po stopniach, gdzie codzienne tenisówki czy kapcie nie zapewniają minimalnego nawet czucia struktur pod stopą i palcami. Pomagają we wspinaczce, pozwalają porównać swój sprzęt do wspinających się obok rodziców.Stanowią idealne wyposażenie dla dzieciaków uczęszczających na sekcje wspinaczkowe na sztucznych obiektach, jak również na wakacyjne wyjazdy rodzinne w prawdziwe skały.

W pełni podszyta cholewka wykonana została z syntetycznej skóry powstałej na bazie mikro-fibry, a z tyłu dodatkowo umieszczono elastyczny ściągacz. Dzięki temu but nie ścisnka zanadto pięty, nie dosuwa przesadnie stopy ku przodowi. Jest również dzięki temu łatwiejszy w zakładaniu.

Podeszwa wykonana została z Grippin Dura 4mm– gumy zaprojektowanej dla maksymalnej trwałości i uniwersalności. Dzięki temu buty wspinaczkowe Hero QC niezmordowanie służyć będą nawet najbardziej energicznym małym łojantom, w niezliczonych próbach na ścianach, ściankach, skałach i kamieniach.

Buty wspinaczkowe dla dzieci Ocun Hero QC wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, z najwyższą dbałością o detale, w czeskiej fabryce OCUN.

Grippin Dura – zaprojektowana dla maksymalnej trwałości, zapewnia świetne tarcie i stabilność. Zrównoważona mieszanka gwarantuje uniwersalność i trwałość. Idealny wybór do zróżnicowanych zastosowań i trwałości.

Kopyto Baby – płaskie i delikatnie asymetryczne. Szerokość cholewki oraz samej okolicy pięty uwzględnia ortopedyczne wymagania stawiane butom dziecięcym.

Sztywność – mała. Miękka podeszwa doskonale współgra z każdą nierównością skały (maksymalizując tarcie).

Zapięcie Quick Closure (QC) – dzięki zastosowaniu bardzo wytrzymałych rzepów VELCRO gwarantuje wysoki komfort oraz szybkie i łatwe dopasowanie. To idealnie rozwiązanie dla wspinaczy, którzy co rusz muszą ściągać i zakładać buty.

Początkujący: V
Średniozaaw.: ---
Zaawansowani: ---
Cholewka: Skóra syntetyczna
Podszewka: V
Podeszwa: Grippin Dura 4 mm
Asymetria: Mała
Patenty: Elastyczna gumka ściągająca przy pięcie
Profil przodu: Okrągły
Typ: Velcro