Producenci

PrestaShop

Newsletter

Ocun Crest LU Powiększ do pełnego rozmiaru

Ocun Crest LU

Ocun Crest LU to buty wspinaczkowe stanowiące znakomity wybór dla wszystkich początkujących i średniozaawansowanych wspinaczy, potrzebujących wygody w czasie pokonywania ścian.

Więcej szczegółów

4 dostępnych

249,00 zł

Model, którego opracowanie poprzedziły doświadczenia zebrane w innych modelach firmy Ocun. Połączono w nim dość wysoką precyzję z możliwie wygodnym ułożeniem stopy, co sprawia, że początkujący mogą dłuższy czas pozostawać na ścianie, a średniozzawansowani użytkownicy będa mieli zapewniony komfort na dłuższych drogach. Wersja Crest LU jest modelem sznurowanym, co umożliwia precyzyjne dopasowanie buta do stopy, bez zbędnych luzów.

Zastosowana guma to sprawdzona Grippin Dura, która z jednej strony zapewni sporą wytrzymałość, co przyda się szczególnie podczas pierwszych zmagań z drogami wspinaczkowymi, jak i bardzo dobrą przyczepność, pozwalającą pokonywać już nieco trudniejsze drogi. Mała asymetria buta jest pożądana w przypadku nieprzyzwyczajonych do obuwia wspinaczkowego stóp. Model Ocun Crest LU to świetny wybór na początek przygody ze wspinaczką.

Waga (para  w rozm. 40): 390 g;

Grippin Dura – zaprojektowana dla maksymalnej trwałości, zapewnia świetne tarcie i stabilność. Zrównoważona mieszanka gwarantuje uniwersalność i trwałość. Idealny wybór do zróżnicowanych zastosowań i trwałości.
  Standard - komfortowe i płaskie, popularne wśród początkujących lub średniozaawansowanych, którzy nie wykorzystują radykalnie zakrzywionych kształtów. Szerokość dopasowana na stopę od normalnej po szeroką. Idealne również dla wspinaczy, którzy zakładają buty na dłuższe wspinaczki.
 
Sztywność - duża. Wspomaga mięśnie stóp nieprzyzwyczajonych do butów wspinaczkowych lub przy dłuższych drogach.
 
Lace Up - Klasyczny system wiązania, polecany dla wszystkich osób, które nie mają typowego kształtu stopy. Bardzo dokładne i precyzyjne dopasowanie buta.
Początkujący: V
Średniozaaw.: V
Zaawansowani: ---
Cholewka: Mikrofibra
Podszewka: ---
Podeszwa: Grippin Dura
Asymetria: Mała
Patenty: ---
Profil przodu: Okrągły
Typ: Sznurowane